Oleje dla psów na sierść, stawy, mięśnie

FILTRY

Marki

Wielkość rasy

Wiek psa

Zakres Cenowy


Oleje dla psów na sierść, stawy, mięśnie

Oleje dla psów, są jednymi z najskuteczniej przyswajanych suplementów. Pamiętajmy o tym, że psy nie mogą samodzielnie wytwarzać kwasów tłuszczowym, stąd trzeba im zapewnić odpowiednią suplementację, wybierając oleje dla psów na sierść, stawy, mięśnie najwyższej jakości.

Ważne w surowej diecie

 Wiele osób wybiera surową dietę dla psa. W diecie BARF nie powinno zabraknąć wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 – EPA i DHA. To dzięki nim nasz pies ma wzmocniony układ immunologiczny i układ sercowo-naczyniowy. Długołańcuchowe kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA wspierają pracę serca, nerek, wątroby, stawów, mózgu oraz oczu.

Jakie oleje dla psów wybrać?

Warto wybierać produkty najwyższej jakości, jak np. certyfikowane oleje dla psów, pozyskiwane z dziko żyjących ryb morskich, odznaczające się najwyższą zawartością kwasów omega 3. Ważne, aby oleje nie zawierały żadnych sztucznych konserwantów. Powinny być naturalne.

Pokusa Atlantic Salmon Oil jest często wybierany przez opiekunów czworonogów. To stuprocentowy, wysokiej jakości olej dla psów z łososia. Pięknie wpływa na kondycję skóry i sierści psa. Ma korzystny wpływ na stawy. Wielu opiekunów psów mówi, że przy polewaniu karmy olejem dla psów Pokusa, czworonogowi jeszcze bardziej smakuje jedzenie. Jest więc pomocą dla opiekunów, którzy mają w domach psy niejadki.

Kolejnym bardzo dobrym, stuprocentowym olejem rybnym jest olej HolistaPets. Oleje firmy Holista to certyfikowane oleje ze świeżych, morskich ryb o pożądanej zawartości kwasów omega 3. To dobry wybór dla zdrowia Twojego psa. To gwarancja najwyższej jakości. Sierść psa jest bardziej lśniąca i dobrze wygląda dzięki wspaniałym właściwościom astaksantyny, która jest zawarta w tych olejach.

Oczywiście, warto zwrócić również uwagę na oleje na sierść, stawy, mięśnie innych producentów. Ważne jednak, aby to były naturalne oleje – 100% olej rybny. W naszym sklepie internetowym znajdziecie oleje dla psów, które są pozyskiwane z ryb, żyjących w najlepszych wodach.

Sprawdź jaki olej dla psa wybrać.