Karma dla psa Pokusa

FILTRY

Marki

Wielkość rasy

Wiek psa

Zakres Cenowy


Karma dla psa Pokusa Premium Selection

Karma dla psa Pokusa to karma naprawdę wysokiej jakości. Karmy dla psów Pokusa wyróżniają się bardzo dobrym składem. Bezzbożowe, pełnoporcjowe karmy dla psów Pokusa zapewniają doskonale zbilansowaną dietę z optymalną ilością lekkostrawnego białka o wysokiej wartości odżywczej.

Czym się wyróżnia sucha karma Premium Selection?

Suche karmy dla psów Pokusa z serii Premium Selection nie zawierają zbóż, ryżu, strączkowych roślin, glutenu, słonecznika, konserwantów, antybiotyków ani pestycydów. Receptura karm dla psa Pokusa jest wolna od składników, które mogą być ewentualnymi alergenami. Opiekunowie mówią, że ich psy są zazwyczaj uczulone na kurczaka. W karmie dla psa Pokusa nie znajdą nawet tłuszczu z kurczaka. To istotna informacja.

Sucha karma Pokusa Premium Selection to karma opracowana przez specjalistów. Nie pogardzą nią nawet bardzo wybredne psy. Karma dla psa Pokusa Premium Selection to bardzo starannie wyselekcjonowane mięso. W składzie karmy Pokusa nie brakuje zdrowych warzyw, dobrej jakości owoców, a także najwyższej jakości oleju z łososia.

Piękna sierść, zdrowa skóra

Pokusa to znana na rynku, dobra marka, która dba o psy. Ma w swojej ofercie wiele dobrych produktów np. wysokiej jakości smakołyki dla psów, świetne suplementy dla psów. Karma dla psów Pokusa to składniki pozyskiwane z najczystszych rejonów Polski. W ofercie można znaleźć zarówno karma Pokusa dla szczeniąt, jak i karma Pokusa dla psów dorosłych. Marka Pokusa opracowuje karmę dla psów o normalnej, jak i wysokiej aktywności.

Karma dla psa Pokusa to zdrowa skóra Twojego psa. Wysokiej jakości olej z łososia to bogactwo kwasów tłuszczowych Omega 3, EPA i DHA. Są one niezastąpione w dbaniu o piękną sierść i skórę czworonoga.

W naszym internetowym sklepie znajdziesz duży wybór karmy dla psów Pokusa. Przeczytaj dokładnie skład i dobierz odpowiednią karmę Pokusa dla Twojego przyjaciela. Jeżeli nie czujesz się pewny w czytaniu składu karm dla psów, zawsze możesz poprosić o pomoc dobrego dietetyka zwierzęcego.