Współpraca

Zapraszamy do pobrania oferty reklamowej portalu nosem.pl

Zapraszamy do pobrania oferty sponsorskiej

Reklama i współpraca

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do skorzystania z niezwykłej możliwości promocji Państwa firmy na naszym portalu o psach, nosem.pl.
Jesteśmy przekonani, że nasza oferta reklamowa spełni Państwa oczekiwania i przyczyni się do znacznego wzrostu widoczności
i rozpoznawalności Państwa marki wśród pasjonatów czworonogów.

Nosem.pl to wiodący portal internetowy, poświęcony tematyce psów, który ma na celu propagowanie świadomego i pełnego radości życia z naszymi pupilkami. Dzięki naszemu silnemu zaangażowaniu i pasji, udało nam się zgromadzić ogromną społeczność miłośników psów, która regularnie odwiedza naszą stronę w poszukiwaniu cennych wskazówek, praktycznych porad oraz inspirujących historii.

W ramach naszej oferty reklamowej, zapewniamy Państwu możliwość umieszczenia banerów reklamowych na naszej stronie, co pozwoli na maksymalne wypromowanie Państwa marki wśród naszych odwiedzających. Dodatkowo, oferujemy również wysyłkę mailingu do naszych aktywnych użytkowników, co stanowi doskonałą okazję do dotarcia do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych psami i ich wychowaniem.

Jako portal nosem.pl, posiadamy również silną obecność na popularnych platformach Social Media. Dlatego, jeśli zdecydują się Państwo na naszą ofertę reklamową, zapewniamy Państwu również promocję na naszych profilach społecznościowych, co pozwoli na jeszcze szersze dotarcie do naszej licznej i aktywnej społeczności.

Jesteśmy przekonani, że wybór naszego portalu jako platformy reklamowej przyniesie Państwu wiele korzyści. Nasza społeczność składa się z pasjonatów psów, którzy są aktywni i zaangażowani w życie z czworonogiem. Dlatego Państwa reklama zostanie doceniona i przyjęta z dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty reklamowej na portalu nosem.pl i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów biznesowych. Oferujemy Państwu nie tylko szereg możliwości promocji, ale także profesjonalne wsparcie i doradztwo, aby Państwa kampania reklamowa odniosła pełen sukces.

Nie czekajcie dłużej! Wybierzcie nosem.pl jako platformę do reklamy i doświadczcie potęgi dotarcia do prawdziwych miłośników psów.

Zainteresowanych reklamą na łamach naszego portalu zapraszamy do kontaktu [email protected] lub telefonicznie +48 505 11 44 12

Chcesz dołączyć do nas i zostać współpracownikiem, redaktorem, autorem tekstów, blogerem?

Poszukujemy współpracowników, dziennikarzy, korespondentów, fotoreporterów, fotografików, którzy chcieliby z nami współpracować. Możesz zostać autorem reportaży, artykułów, wiadomości lub materiałów zamieszczanych w serwisie bądź administratorem i redaktorem jednego z już istniejących działów. Jeżeli masz nowe pomysły na stworzenie działu tematycznego lub inicjatywy – skontaktuj się z nami. Zapraszamy też osoby, które chciałyby podjąć stałą współpracę z serwisem.

Istnieje możliwość dostarczania materiałów pisanych i fotograficznych bezpośrednio do redakcji e-mailem: [email protected]

Media

Zapraszamy przedstawicieli mediów do stałej współpracy z nosem.pl.

Współpraca może obejmować zamieszczanie nieodpłatne artykułów, wymianę barterową linków i bannerów reklamowych oraz inne.

Zapraszamy do szczegółowego omówienia zasad współpracy: [email protected]

Sprzedaż on-line

Jesteś producentem sprzętu dla psów, karmy, zabawek. Interesuje Cię zwiększenie działań handlowych i oferowanie swoich produktów w naszym portalu, zapraszamy do nawiązania współpracy z nosem.pl oraz do szczegółowego omówienia działań handlowych: [email protected]

newsletter
Proszę czekać