Karma dla psa Baltica

FILTRY

Marki

Wielkość rasy

Wiek psa

Zakres Cenowy


Karma dla psa Baltica

Karma dla psa Baltica to karma wysokiej jakości. Pełnoporcjowe karmy dla psów Baltica to karmy hipoalergiczne, o optymalnym poziomie wysokowartościowego białka. Karma dla psa Baltica to dobry posiłek dla psów, które mają wyjątkowo wrażliwe przewody pokarmowe.

Karma dla psa Baltica – dobry skład, dobre ryby

Jaka karma dla psa? Zawsze należy przeanalizować skład karmy dla psów. Na opakowaniu karmy dla psa Baltica można znaleźć szczegółowy wykaz składników. Receptura karm dla psa Baltica jest wolna od składników, które mogą być ewentualnymi alergenami. Co najczęściej uczula psa? Opiekunowie mówią, że ich psy są zazwyczaj uczulone na kurczaka, groch, gluten, konserwanty, zboża, pestycydy. Tego nie znajdzie się w karmie dla psa Baltica.

Skład karmy dla psów powinien być dokładny i czytelny dla kupującego daną karmę. Pod pojęciami „produkty pochodzenia zwierzęcego”, czy „produkty roślinne” może kryć się wiele. Przykładowo, jeśli wybieramy karmę dla psa o smaku ryb bałtyckich, powinno być wypisane, jakie ryby są w niej zawarte i ile ich dokładnie znajduje się w karmie dla psa. Tak jest właśnie w karmie dla psów Baltica.

Karma dla psa Baltica – dobra, polska marka

Baltica to dobra, polska marka, która dba o czworonogi. Karma dla psów Baltica to składniki pozyskiwane z odpowiedzialnych źródeł morskich. Ponadto  Baltica to marka bardzo świadoma ekologicznie. Karma dla psów Baltica podzielona jest na karmy dla psów dorosłych małych ras, karmy dla psów dorosłych średnich ras oraz karmy dla psów dorosłych dużych ras. Są i karmy dla seniora Baltica Senior, hipoalergiczne i bez ryb.

Karmy dla szczeniąt również są podzielone na: karmy dla szczeniąt małych ras, średnich ras i dużych ras. Młode psy mają zdecydowanie większe wymogi, aniżeli psy dorosłe, ponieważ są w intensywnej fazie wzrostu. W naszym internetowym sklepie znajdziesz ogromny wybór karmy dla psów Baltica. Przeczytaj dokładnie skład i dobierz odpowiednią karmę Baltica dla Twojego czworonożnego pupila. Nie czujesz się pewny w czytaniu składu? Zawsze możesz poprosić o pomoc dietetyka zwierzęcego.