Nasi eksperci

Nasi eksperci

Zofia Mrzewińska

Instruktor szkolenia psów ZKwP. Członek - współzałożyciel Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT. Autorka poradników – Psim zdaniem, Po obu końcach smyczy, Jak rozmawiać z psem, Z kluczem do psa, Zwykły niezwykły przyjaciel oraz wielu publikacji w prasie codziennej i specjalistycznej.

Agnieszka Czylok

Z wykształcenia dziennikarka, studentka behawiorystyki zwierząt towarzyszących, certyfikowany opiekun zwierząt COAPE, przewodniczka psa rasy golden retriever. Jest członkiem ZKwP i uczestniczy w wystawach psów rasowych w kraju i za granicą. Bierze udział w wielu szkoleniach i kursach o psach, uwielbia czytać „psie lektury" i oglądać webinary. Z własnym psem trenuje głównie dummy, rally-O i wykrywanie zapachu.

Lek. wet. Hanna Bobka, behawiorysta COAPE specjalista chorób psów i kotów

Studia na warszawskim SGGW ukończyłam z wyróżnieniem w 2011 roku. W 2014 roku uzyskała tytuł behawiorysta COAPE, a w 2017 tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Na co dzień konsultuję głównie pacjentów gastroenterologicznych: z chorobami przewodu pokarmowego, wątroby, trzustki, pacjentów z alergiami pokarmowymi. Współpracuje z trenerami i behawiorystami na terenie Polski ustalając plany terapeutyczne, oraz farmakoterapię pacjentów z zaburzeniami zachowania.

Lek. wet. Agnieszka Filar

Szkolenie psów, przygotowanie do zawodów, egzaminów i testów ZKwPl, doradztwo.

Justyna Drużkowska

Z zawodu Ratownik Medyczny, instruktor Obedience, członek i szkoleniowiec w Małopolskiej Cywilnej Grupie Poszukiwawczo - Ratowiniczej. Z psami pracuje od 2007 roku. Uczestniczka, wielu seminariów i kursów w Polsce i zagranicą w tym kursu podyplomowego w Coape Polska. Ze swoimi psami bierze udział w zawodach Obedience, PT, IRO

Piotr Cywicki

Członek Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT.
Przewodnik psa rasy Border Collie. Pomysłodawca i twórca portalu nosem.pl.

newsletter