“Poradnik dla właściciela psa” – premiera książki

“Poradnik dla właściciela psa” – premiera książki

Od 15 lipca na rynku jest już dostępna książka “Poradnik dla właściciela psa”, autorstwa lek. wet. spec. chorób psów i kotów, Mikołaja Kołuckiego. Książka, której nosem.pl jest patronem medialnym, wydana nakładem wydawnictwa BookEdit, stanowi przystępne kompendium aktualnej, eksperckiej wiedzy dla właścicieli i hodowców na każdym etapie rozwoju czworonoga. Poradnik może stanowić element wyprawki dla szczenięcia, ale również pomóc podnieść jakość życia starszego psa.

Wspieraj Autora na Patronite

Od 15 lipca na rynku jest już dostępna książka “Poradnik dla właściciela psa”, autorstwa lek. wet. spec. chorób psów i kotów, Mikołaja Kołuckiego.

Książka, wydana nakładem wydawnictwa BookEdit, stanowi przystępne kompendium aktualnej, eksperckiej wiedzy dla właścicieli i hodowców na każdym etapie rozwoju czworonoga. Poradnik może stanowić element wyprawki dla szczenięcia, ale również pomóc podnieść jakość życia starszego psa.
Lektura książki “Poradnik dla właściciela psa” umożliwia zaznajomienie się z kluczowymi kwestiami związanymi z opieką i wychowaniem pupila. Zawarte w niej porady i rekomendacje są zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycyny weterynaryjnej. Z książki dowiedzieć się można m.in. jak socjalizować psa, wybierać mu pożywienie czy też jakie aktywności sportowe są dla niego odpowiednie. Ponadto autor porusza w niej takie tematy, jak szczepienia, choroby, sterylizacja czy czipowanie oraz rozstrzyga prawdy i mity o zabezpieczeniach przeciw kleszczom oraz pasożytom.

Zobacz naszą ofertę

Olej z łososia dla psów Pokusa 300ml

Olej z łososia dla psów Pokusa 300ml

Olej dla psów bogaty w kwasy Omega-3

69,00 
Promocja!
Karma Pokusa dla szczeniaka jagnięcina z kaczką – 12kg

Karma Pokusa dla szczeniaka jagnięcina z kaczką – 12kg

Bezzbożowa karma jagnięcina z kaczką dla szczeniąt i psów młodych

279,00  269,00 
Promocja!
Balsam regenerująco-ochronny 50ml

Balsam regenerująco-ochronny 50ml

Krótki termin ważności do 25.01.2024r.

52,00  25,00 

– Zakup szczeniaka to poważna decyzja i warto odpowiednio przygotować się do jego stałej obecności w domu. W moim gabinecie regularnie spotykam się z opiekunami młodych psów i zdaję sobie sprawę, że czas przewidziany na takie wizyty często jest zbyt krótki, aby przekazać wszystkie informacje dotyczące potrzeb czworonoga. Dlatego też w mojej najnowszej książce przekrojowo omówiłem wiele kwestii związanych z opieką, wychowaniem i żywieniem psa. Polecam ją jako dodatek do wyprawki dla szczeniaka, ale sądzę, że będzie wartościowym źródłem aktualnej wiedzy również dla osób, które już jakiś czas żyją z pupilem pod jednym dachem i chciałyby podnieść jakość jego życia – mówi lek. wet. Mikołaj Kołucki, autor książki “Poradnik dla właściciela psa”.

Celem, jaki przyświecał autorowi książki, była chęć uświadomienia i edukacji posiadaczy psów tak, by zmniejszyć częstotliwość popełniania błędów w wychowaniu, żywieniu czy opiece nad podopiecznymi. Jego zamysłem było to, by książka stanowiła podręczne źródło sprawdzonej i fachowej wiedzy w przypadku wystąpienia niespodziewanych problemów. Poradnik ma również za zadanie ułatwienie właścicielom szczeniąt wejście w nową rolę.

– Mam nadzieję, że dzięki lekturze mojej książki mniej psów będzie porzucanych, oddawanych do schronisk czy z powrotem do hodowli. Ponadto wierzę w to, że czworonogi będą mniej chorowały, a co za tym idzie, nie będą narażone na cierpienie, któremu – dzięki profilaktyce lub prawidłowej pielęgnacji – można zapobiec. Liczę również na to, że mój poradnik pomoże właścicielom i hodowcom wyeliminować część zaburzeń behawioralnych spowodowanych błędami wychowawczymi – dodaje autor.

Bestsellery

Promocja!
Karma Pokusa cielęcina z łososiem – 12kg

Karma Pokusa cielęcina z łososiem – 12kg

Karma sucha cielęcina z łososiem dla psów dla psów dorosłych

244,00  234,00 
Promocja!
Karma Pokusa dla szczeniaka z wołowiną i łososiem – 12kg

Karma Pokusa dla szczeniaka z wołowiną i łososiem – 12kg

Bezzbożowa karma wołowina z łososiem dla szczeniąt i psów młodych

259,00  249,00 
Promocja!
Game Dog AniFlexi+ V2 250g

Game Dog AniFlexi+ V2 250g

Suplement wspomagający prawidłową pracę układu ruchu

119,00  113,00 

Patronami medialnymi książki wydanej w BookEdit są portale: nosem.pl, laczynaspies.pl, psy.pl, hipets.pl, zoobranza.com.pl oraz portalwloclawek.pl. Książka jest już dostępna w największych księgarniach stacjonarnych i internetowych w Polsce.

Lek. wet. Mikołaj Kołucki – od roku 2015 absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, od 2019 specjalista chorób psów i kotów. Praktyk, od wielu lat lekarz pierwszego kontaktu. Syn Dariusza Kołuckiego, hodowcy rasy Gończego Polskiego z kilkudziesięcioletnim stażem. Prywatnie właściciel dwóch psów – Akcji i Puzona – również rasy gończy polski.

BookEdit to wydawnictwo działające w modelu self-publishing, alternatywnym w stosunku do klasycznych wydawnictw. Współpracuje z doświadczonymi recenzentami, redaktorami i grafikami, wspierając autorów podczas wszystkich etapów pracy nad książką. W ofercie marki znajdują się książki drukowane, e-booki i audiobooki, a także profesjonalna korekta i redakcja, ghostwriting i copywriting. BookEdit działa w oparciu o takie wartości, jak jakość, niezależność i twórcza wolność. Oferta wydawnictwa skierowana jest do zawodowych pisarzy, debiutantów, blogerów i celebrytów, firm i korporacji, a także do tych wszystkich, którzy marzą o wydaniu własnej książki.

Jeśli podobał Ci się artykuł, postaw kawę nam i naszym psom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udostępnij na:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź także
Zasady pod psem
22/01/2024
Zofia Mrzewińska
newsletter
Proszę czekać