Baster – z myślą o aktywnych

Baster – z myślą o aktywnych

Lubisz aktywnie spędzać wolny czas z psem? Chodzicie razem po górach, biegacie, uprawiacie psie sporty? A może praca z psami to twoja codzienność – jesteś ratownikiem, trenerem, przewodnikiem? Jeśli tak, to marka Baster powstała właśnie dla Ciebie. W ich ofercie znajdziesz sprzęt, który przyda się Tobie i Twojemu czworonogowi zarówno na aktywnym spacerze, w trakcie uprawiania dogtrekkingu, jak i podczas akcji poszukiwawczych.

Przyjaciel, który motywuje

Założycielem marki Baster jest Andrzej Górowski – niesamowity człowiek gór z niezwykłą pasją do psów. Na koncie ma czterdziestoletnie doświadczenie pracy z psami, a na co dzień jest aktywnie działającym ratownikiem górskim w grupie GP GOPR. Zaryzykujemy stwierdzenie, że nie ma w Polsce lepszego speca od profesjonalnej pracy z psem.

Jak za każdą w pełni autorską marką, za Basterem też stoi wyjątkowa i inspirująca historia. Nazwa marki to hołd dla psa Andrzeja Górowskiego. Baster był niezwykłym owczarkiem Border Collie, który brał udział w ponad siedemdziesięciu górskich akcjach ratowniczych oraz w mistrzostwach, które odbywały się w kilku krajach Europy. Został wyszkolony przez Andrzeja na jednego z najlepszych psów ratowniczych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Sam Andrzej tak mówi o swoim psim przyjacielu:

Baster jest marką, która ma tak dużą motywację do pracy i chęć rozwoju, jak jej psi patron, a mój wieloletni przyjaciel, z którym zdobywałem mistrzostwa. Baster to zwycięzca. Ja motywowałem go do bycia jeszcze lepszym, teraz on motywuje mnie.

Na stronie marki możecie przeczytać więcej o tej inspirującej parze.

Produkty tworzone przez najlepszych

Jak powstają unikatowe produkty dla aktywnych i ich czworonogów? Szyte są ręcznie w niewielkiej górskiej miejscowości w Polsce. Projektuje je sam Andrzej Górowski, sam też nadzoruje cały proces ich powstawania. Andrzej nie byłby sobą, gdyby też sam nie testował sprzętu ze swoimi psami i ciągle go nie udoskonalał. Wszystko po to, by mieć pewność, że będzie służyć Wam i Waszym psom jak najlepiej i jak najdłużej. Założyciel Bastera podkreśla:

Obecnie robię wszystko, by moje produkty były nie tylko trwałe i jakościowe – chcę, by były także estetyczne i zwyczajnie ładne.

Dlatego, zanim uruchomił sklep internetowy, poddał markę profesjonalnym zmianom wizerunkowym i konsultacjom projektowym. Dzięki temu oferta nabrała nowego, spójnego charakteru.

Sprzęt Bastera odznacza się unikatowymi rozwiązaniami w konstrukcji oraz najlepszymi materiałami gwarantującymi, że sprzęt da radę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Świadczy o tym fakt, że znajdziecie tu nie tylko szelki i dedykowane bieganiu smycze, ale również tak specjalistyczny sprzęt jak uprzęże wysokościowe używane podczas desantu ze śmigłowca.

Bez wątpienia Baster to miejsce w sieci, którego potrzebowaliśmy. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu z psem znajdą tam niezbędny sprzęt, wiedzę i inspirację. Nic dziwnego, że sklep tak szybko zyskuje sobie nowych fanów. Czyżby marka Baster była skazana na sukces tak jaj jej psi patron? 😉

Odwiedź stronę firmy Baster

Jeśli podobał Ci się artykuł, postaw kawę nam i naszym psom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udostępnij na:

Wybrane produkty

 • Delcon Light Delcon Light 12kg
  299,00 

  Zobacz
 • Delcon Junior Delcon Junior 12kg
  314,50 

  Zobacz
 • Zimowy balsam regeneracyjny do łap Zimowy balsam regeneracyjny do łap 50ml
  52,00  41,00 

  Najniższa cena z ost 30 dni 41,00 .


  Zobacz
 • HolistaPets Cod Liver Oil HolistaPets Tran z dorsza 500ml
  82,00  77,00 

  Najniższa cena z ost 30 dni 69,00 .


  Zobacz

Możliwość komentowania została wyłączona.

Sprawdź także
Udar cieplny u psa – objawy, leczenie i zapobieganie
20/06/2023
Redakcja Nosem.pl
newsletter
Proszę czekać