FCI.systems, system wsparcia sekretariatów zawodów i egzaminów

FCI.systems, system wsparcia sekretariatów zawodów i egzaminów

FCI.systems to pierwszy w Polsce (a może i na świecie) system do kompleksowego wsparcia sekretariatów zawodów i egzaminów organizowanych wg regulaminów FCI. System powstał na bazie doświadczeń zebranych podczas współpracy przy organizacji zawodów IPO – CACIT Wisła w latach 2017-2019.

Wspieraj Autora na Patronite

FCI.systems

Aplikacja usprawnia pracę sekretariatu zawodów/egzaminów od rejestracji do sporządzenia protokołu końcowego zawodów/egzaminów. System automatycznie zaciąga do kolejnych, koniecznych do wypełnienia w dalszych etapach pracy formularzy, dane podane podczas rejestracji.

Zobacz naszą ofertę

Baltica karma z rybami bałtyckimi dla dużych ras 12kg

Baltica karma z rybami bałtyckimi dla dużych ras 12kg

Karma dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym ze skłonnością do alergii

289,00 
Olej Omega3 dla szczeniaka 200ml

Olej Omega3 dla szczeniaka 200ml

Najwyższej jakości olej dla szczeniąt

39,00 
Bumerang pływający ChuckIt

Bumerang pływający ChuckIt

Zabawka, aport dla psa

od 56,00 

Sprawdzenie danych psa (na podstawie przesłanej kopii rodowodu) oraz przewodnika/właściciela i ich akceptacja to gwarancja, że w kolejnych etapach pracy dane jakie się pojawią są prawidłowe. Na ich podstawie tworzone są listy startowe online, harmonogram startów online, listy wyników online oraz dokumenty jak karta pracy i protokół zawodów. Dzięki wykorzystaniu specjalnej drukarki termotransferowej dane o zawodach oraz informacja o zdobytych punktach wraz z podaniem (ewentualnie) uzyskanego tytułu w postaci wklejek do książeczek startowych sprawnie mogą być uzupełnione po zakończonych zawodach.

W ramach systemu możliwe jest stworzenie prostej strony www, prezentacja listy startowej, informacji-aktualności oraz wyników online na bieżąco w czasie trwania zawodów.

FCI.systems

Bestsellery

Promocja!
Karma Pokusa cielęcina z łososiem – 12kg

Karma Pokusa cielęcina z łososiem – 12kg

Karma sucha cielęcina z łososiem dla psów dla psów dorosłych

244,00  234,00 
Promocja!
Karma Pokusa dla szczeniaka z wołowiną i łososiem – 12kg

Karma Pokusa dla szczeniaka z wołowiną i łososiem – 12kg

Bezzbożowa karma wołowina z łososiem dla szczeniąt i psów młodych

259,00  249,00 
Promocja!
Game Dog AniFlexi+ V2 250g

Game Dog AniFlexi+ V2 250g

Suplement wspomagający prawidłową pracę układu ruchu

119,00  113,00 

FCI.systems Polska jako mocno ograniczona aplikacja przeszła swój chrzest bojowy przy organizacji Otwartych Mistrzostw Polski IGP FCI CACIT Wisła 2019, a jako gotowy produkt przy Otwartych Mistrzostwach Polski IGP FCI METBOX CUP 2022 CACIT. Aplikacja ciągle się rozwija, dodawane są nowe elementy. W bieżącym roku podczas DOGIT CACIT POLAND 2024 Otwarte Mistrzostwa Polski IGP FCI wykorzystano kody QR, które ułatwiały zawodnikom orientację w harmonogramie startów, wskazywały miejsce ich śladów.

DOGIT CACIT POLAND 2024 Otwarte Mistrzostwa Polski IGP FCI to do tej pory największe zawody IGP w Polsce, gdzie wykorzystano aplikację. System wykorzystywany jest także podczas zawodów OBEDIENCE, Memoriału Andrzeja Woźniakowskiego wg regulaminów IBGH 1, 2, 3, zawodów wg regulaminów GPR 1-3 oraz oddziałowych egzaminów związkowych.

Automatyzacja pracy wspiera sekretariat, a finalne dokumenty są gotowe szybko po zakończeniu zawodów. Do pracy w sekretariacie wystarczy 1- 2 osoby, w zależności od wielkości imprezy.

W opcji wsparcie zespołu na miejscu lub online. Bliska współpraca z fotografem znającym regulaminy kynologiczne jest dodatkowym atutem i możliwością uzyskania kompleksowego wsparcia podczas realizowanych imprez.

Jeśli podobał Ci się artykuł, postaw kawę nam i naszym psom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udostępnij na:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź także
Psy z Cypru, nowe życie dzięki przewodnikom GOPR
28/02/2024
Redakcja Nosem.pl
newsletter
Proszę czekać