Pełna miska dla schroniska, czyli zróbmy razem coś dobrego

Pełna miska dla schroniska, czyli zróbmy razem coś dobrego

Pełna miska dla schroniska to akcja w aplikacji MyPetStory. Codziennie użytkownicy tej aplikacji napełniają wirtualne miseczki, które później zamieniane są na realną karmę, przekazywaną następnie potrzebującym zwierzętom.

Pełna miska dla schroniska w aplikacji MyPetStory

Użytkownicy aplikacji MyPetStory codziennie napełniają wirtualną miseczkę, którą sponsorzy zamieniają na realną, smakowitą karmę dla schroniska. Napełnianie miseczek dla zwierząt w aplikacji jest bezpłatne. Każdy więc może dołączyć swoją cegiełkę, nie ruszając się nawet z domu. Wystarczy pobrać aplikację i działać. Do tej pory w codzienne napełnianie miseczek zaangażowało się już ok. 50 tysięcy użytkowników. A za tym idzie przekazanie ponad 6 ton karm dla zwierząt!

Adopcje w MyPetStory

Pełna miska dla schroniska to jednak nie wszystko. W aplikacji MyPetStory wiele fundacji i schronisk dodaje ogłoszenia o możliwości adopcji zwierząt. Są one następnie promowane w mediach społecznościowych, czy na eventach. Dzięki temu już wiele czworonogów znalazło kochających opiekunów.

Oprócz wspierania świadomych adopcji, organizatorzy akcji zachęcają także do angażowania się w charytatywne akcje na rzecz zwierząt. Starają się pobudzić empatię wśród społeczeństwa. Organizowane są również wydarzenia, na których mówi się o świadomej, odpowiedzialnej opiece nad czworonożnymi przyjaciółmi. Psy i koty to członkowie grupy rodzinnej. Czują, mają swoje emocje, tworzą więzi. Każda adopcja musi być więc bardzo przemyślana.

Pełna miska dla schroniska – jak dołączyć do akcji?

Każde schronisko bądź fundacja, która chce dołączyć do akcji powinna bezpłatnie zarejestrować się w aplikacji na stronie panel.mypetstory.pl oraz zamieszczać kupony zwierzaków do adopcji. Każdy, kto chce po prostu napełniać miskę, może pobrać bezpłatną aplikację i „napełniać wirtualnie” miseczki. Warto czynić dobro. Czasem potrzeba do tego tak niewiele. Wystarczy „klik”…

 Źródło za: mypetstory.pl

Jeśli podobał Ci się artykuł, postaw kawę nam i naszym psom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udostępnij na:

Wybrane produkty

 • Pokusa Premium Selection - karma sucha wołowina dla psów Pokusa Premium Selection - karma sucha wołowina dla psów 12kg
  239,00  229,00 

  Najniższa cena z ost 30 dni 217,00 .


  Zobacz
 • Liker Line Liker Line piłka dla psa
  28,00  31,00  44,00 

  Zobacz
 • Karma z owocami tropikalnymi dla małych ras Baltica karma z owocami tropikalnymi dla małych ras 1kg
  30,00 

  Zobacz
 • Ciastka dla psa Fruits&Vege Ciastka dla psa Fruits&Vege 70g
  10,90 

  Zobacz
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź także
Pierwsze sygnały ostrzegawcze psów
25/08/2023
Zofia Mrzewińska
newsletter
Proszę czekać