R Plus – pozytywne szkolenie psów

R Plus – pozytywne szkolenie psów

R Plus to szkoła, której celem jest wybudowanie i pielęgnowanie więzi między opiekunem i jego psem. Szkolenie daje psu poczucie bezpieczeństwa, pozwala zrozumieć zasady panujące w naszym świecie. Trening to wspólne sukcesy dające radość zarówno psiakom jak i opiekunom! Trening to wspólnie spędzony czas i dobre spożytkowanie energii psa. Szkolenie w R Plus oparte jest na metodzie pozytywnego wzmocnienia, nie stosujemy kolczatek, dławików ani innych akcesoriów awersyjnych.

Rally – o – to sport dla każdego psa i każdego członka rodziny: na zawodach z jednym psem może startować mama, tata, córka i syn! Polega on na przejściu „rajdu”, na którym ustawione są stacje z zadaniami dostosowane do poziomu trudności odpowiadającemu konkretnej klasie. Do udziału w zawodach zachęca się również psy oraz przewodników niepełnosprawnych fizycznie – tor jest wtedy dla nich specjalnie dostosowywany. Zajęcia indywidualne oraz grupowe, wszystkie klasy.

Posłuszeństwo – czyli życie codzienne bez nerwów i problemów. Program zawiera zarówno naukę wykonywania poleceń przez psa oraz ich zadawania przez opiekunów. Czystość komunikacji jest niezwykle istotna w pracy z psem i opiekun również musi odrobić swoją lekcję! Sztuczki i zabawa są integralnym elementem treningu, przynoszącym radość i odrobinę relaksu. Zawartość zajęć podstawowych pozwala na przystąpienie do egzaminu Pies Towarzyszący 1 stopnia, szkolenie zaawansowane przygotuje do stopnia 2.

Zajęcia indywidualne w domu klienta – zdarza się, że istnieje potrzeba przepracowania problemu w miejscu zamieszkania psa. Wychodząc na przeciw potrzebom przygotowana jest również taka oferta.

Informacje:

Telefon:
606 967 711
Strona internetowa:
http://www.szkoleniezplusem.pl/
Fanpage na Facebook:
https://www.facebook.com/R-Plus-pozytywne-szkolenie-ps%C3%B3w-105176801317982/
Krótki opis:
R Plus to szkoła, której celem jest wybudowanie i pielęgnowanie więzi między opiekunem i jego psem. Szkolenie daje psu poczucie bezpieczeństwa, pozwala zrozumieć zasady panujące w naszym świecie.

Miejsce:

R Plus - pozytywne szkolenie psów
ul. Sportowa
Więckowice, 32-082 Małopolskie

Jeśli podobał Ci się artykuł, postaw kawę nam i naszym psom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udostępnij na:

Wybrane produkty

 • Pokusa Premium Selection - karma sucha wołowina dla psów Pokusa Premium Selection - karma sucha wołowina dla psów 12kg
  239,00  229,00 

  Najniższa cena z ost 30 dni 217,00 .


  Zobacz
 • Liker Line Liker Line piłka dla psa
  28,00  31,00  44,00 

  Zobacz
 • Karma z owocami tropikalnymi dla małych ras Baltica karma z owocami tropikalnymi dla małych ras 1kg
  30,00 

  Zobacz
 • Ciastka dla psa Fruits&Vege Ciastka dla psa Fruits&Vege 70g
  10,90 

  Zobacz
Sprawdź także
Pies w Tatrach słowackich – zmiana przepisów TANAP
23/11/2023
Redakcja Nosem.pl
newsletter
Proszę czekać