Cave Canem Barbara Grel

Cave Canem Barbara Grel

Szkolenie ludzi, współpraca z psami

Moją pasją od „zawsze” były konie, jeździłam od dziecka, pierwsze treningi zaczynałam bodajże w wieku 13-14 lat. Dzięki Tadeuszowi Czajce i Klubowi Jazdy Konnej „Pod Żubrem” miałam możliwość trenować i startować w skokach przez przeszkody. Później pracowałam i jako jeździec i instruktor. Aż do roku 2007, kiedy dostałam pierwszego kotleta, czyli psa rasy australian cattle dog. Orso. To zmieniło wszystko, zmieniłam pracę, miejsce zamieszkania, zajęłam sie wyłącznie psami i trwa to do dziś.

Skończyłam studia na Akademii Rolniczej (dziś Uniwersytet Rolniczy) w Krakowie, na wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt.
Największą pasją w kynologii jest dla mnie szkolenie psów ratowniczych, stąd najpierw czynny udział w Ochotniczej Straży Pożarnej w Biegonicach w grupie poszukiwawczo-ratowniczej, a później współtworzenie Małopolskiej Cywilnej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej, w której jestem do dziś przewodnikiem psa.

Zajmuję się tez pracą z psami „zwykłymi” i ich „zwykłymi” problemami. Staram się dopasowywać metody pracy do każdego ludzko-psiego zespołu. Nie dwóch takich samych par, nie może być więc jednej uniwersalnej metody. Dążę do wypracowania systemu jasnej komunikacji pomiędzy psem a człowiekiem, zbudowania podstaw, na których będzie można rozwijać dalsze szkolenie specjalistyczne, lub zająć się szczególnym psim problemem.

Informacje:

Telefon:
+48 660 321 569
Strona internetowa:
https://www.barbaragrel.eu
Fanpage na Facebook:
https://www.facebook.com/cave.canem.szkoleniepsow/
Krótki opis:
Największą pasją w kynologii jest dla mnie szkolenie psów ratowniczych.

Miejsce:

Cave Canem Barbara Grel
ul. Jemiołowa 5a
Kraków, 30-377 Małopolskie

Jeśli podobał Ci się artykuł, postaw kawę nam i naszym psom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udostępnij na:

Sprawdź także
Hybryda psa i wilka – zagrożenie dla dzikich Karpat Południowych?
06/11/2023
Piotr Cywicki
newsletter
Proszę czekać