Paula Rzewuska

Paula Rzewuska

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie obroniłam pracę magisterską z zakresu psychologii. Z zawodu jestem pedagogiem. Zdobytą na studiach wiedzę oraz doświadczenie w pracy z ludźmi wykorzystuję do dziś w pracy instruktora szkolenia zespołów z psami ratowniczymi oraz tropiącymi.

Moją pasją od 2005 roku są psy ratownicze, które towarzyszyły i wciąż dziś towarzyszą na drodze realizacji tej pasji. Wśród moich czterech psów Norway, rasy border collie, była moim pierwszym psem ratowniczym. Działała operacyjnie jako pies terenowy w Polsce. Kolejną towarzyszką była tervuerenka Freya, która była certyfikowanym psem terenowym w Polsce. Po przeprowadzce na północ certyfikowałyśmy się jako zespół terenowy, tropiący oraz lawinowy w Norwegii. Obecnie działam operacyjnie z Raidho, labradorem myśliwskim oraz przygotowuję do pracy jego młodszego brata Gebo, również labradora z linii pracującej.

Od wielu lat prowadzę szkolenia dla zespołów ratowniczych oraz tropiących w Polsce oraz za granicą. Przygotowuję specjalistyczne webinary oraz pracuję z klientami indywidualnie na konsultacjach on line. Opracowałam autorski program “Kurs doskonalącego dla instruktorów szkolenia zespołów ratowniczych oraz tropiących”, z którego jestem szczególnie dumna. Dzielę się w nim wiedzą dotyczącą szkolenia psów, którą zdobyłam w Polsce i na północy.  Uczę również jak komunikować się z ludźmi, aby proces nauczania był efektywny i budujący dla obu stron. Najważniejszą częścią kursu jest dla mnie jednak praca nad sobą samym jako szkoleniowcem, przewodnikiem psa i po prostu człowiekiem.

Informacje:

Telefon:
+47 405 740 07
Fanpage na Facebook:
https://www.facebook.com/paula.rzewuska
Krótki opis:
Specjalista ds. szkolenia psów ratowniczych oraz tropiących. Z zawodu jestem pedagogiem.

Miejsce:

Ålbotsjordveien 71
8657 Mosjøen, Norway

Jeśli podobał Ci się artykuł, postaw kawę nam i naszym psom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udostępnij na:

Sprawdź także
Podążać za psem?
21/05/2024
Zofia Mrzewińska
newsletter
Proszę czekać