Taxi dla psów? Pierwsza taksówka dla psów w Warszawie!

Taxi dla psów? Pierwsza taksówka dla psów w Warszawie!

Taxi dla psów jeździ po Warszawie i pomaga tym, którzy nie mają jak dojechać z psem do lecznicy. Pomaga tym, którzy chcą wziąć psa na wakacje, ale nie ma ich kto zawieźć. Pomaga Fundacjom. Pomaga… To słowo klucz! O każdej porze dnia i nocy!

 Pierwsza taksówka dla psów w stolicy

 „Twój pupil zachorował i nie masz jak dojechać do lecznicy? Zadzwoń o każdej porze dnia i nocy” – można przeczytać na profilu Kudłate Taxi na Facebooku. W Warszawie kursuje taksówka dla psów i ich opiekunów. Pomaga także Fundacjom, jeśli tylko zgłoszą potrzebę szybkiego zawiezienia podopiecznego do lecznicy. Na pomysł wpadł wolontariusz w Fundacji Animal Rescue Polands.

„Opiekuję się zwierzętami od wielu lat. Prowadziłem schronisko w ekstremalnych warunkach na Cyprze, a od ponad roku jestem wolontariuszem w Fundacji Animal Rescue Poland, gdzie wspólnie pomagamy wielu gatunkom zwierząt” – wyznaje wyjątkowy taksówkarz Hubert.

„Wiem, że zdarzają się sytuacje, w których potrzebny jest pilny transport do lecznicy znacznie od Ciebie oddalonej, a nie masz aktualnie auta. A może ktoś jest na kwarantannie i potrzebuje zawieźć pupila do hotelu? I po to właśnie jestem!” – dodaje.

Taxi dla psów o każdej porze dnia i nocy

Pan Hubert wyznaje, że dba  oto, aby każdy zwierzak dotarł do celu o każdej porze dnia i nocy. Nie tylko psy są mile widziane. Ostatnio przewożone były już także kotki. „Posiadam duże doświadczenie w transporcie zwierząt domowych oraz licencję konwojenta zwierząt” – pisze na swoim fanpage’u wyjątkowy taksówkarz i dodaje, że stara się dbać o każdego czworonoga, jak o swojego własnego przyjaciela na czterech łapach.

I to nie tylko taksówka… Wolontariusz Fundacji Animal Rescue Poland, stara się przy okazji przybliżać historię zwierząt, które potrzebują pomocy. A w swoich postach na Facebooku pokazuje czworonogi, które polecają się adopcji. Poza tym zdążył wziąć już udział w akcji ratowania kota… Można rzec, że po Warszawie zaczęła jeździć taksówka… z sercem do zwierząt.

Źródło: facebook.com/kudlatetaxi

Jeśli podobał Ci się artykuł, postaw kawę nam i naszym psom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udostępnij na:

Wybrane produkty

 • Baltica Junior hipoalergiczna karma z łososiem Baltica Junior hipoalergiczna karma z łososiem duże rasy 15kg
  339,00  329,00 

  Najniższa cena z ost 30 dni 322,00 .


  Zobacz
 • Game Dog Functional Treats Immunity Game Dog Functional Treats Immunity
  24,00 

  Zobacz
 • Baltica karma z rybą bałtycką dla małych ras Baltica karma z rybą bałtycką dla małych ras 1kg
  29,00 

  Zobacz
 • Baltica Junior z kaczką i łososiem Baltica Junior z kaczką i łososiem - duże rasy - 15kg
  339,00  322,00 

  Najniższa cena z ost 30 dni 322,00 .


  Zobacz
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź także
Jak wygląda egzamin psów ratowniczych
17/06/2023
Piotr Cywicki
newsletter
Proszę czekać