Piosenka o psie ze schroniska, który uratował serce Amy Ray

Piosenka o psie ze schroniska, który uratował serce Amy Ray

Piękne i wzruszające, Amy Ray napisała piosenkę o swoim zmarłym psie ze schroniska, który uratował jej serce.

Są takie utwory, który ściskają za serce. Jednym z nich jest piosenka Amy Ray „Muscadine”. Pies  o imieniu Sawyer stał się główną inspiracją utworu. Pies, który pod koniec swojego życia był niewidomy, czasem wpadał na drzewa, ale zawsze „wstawał i szedł dalej”, ciesząc się, że w pobliżu jest Amy…

Amy Ray napisała piosenkę o swoim zmarłym psie ze schroniska

„Napisałam tę piosenkę po śmierci jednego z moich najstarszych psów” – opowiada Amy Ray o swojej nowej, poruszającej balladzie. „Pomimo tego, że przez ostatnie kilka lat był głuchy i niewidomy, zawsze był chętny na przygody ze mną w lesie. Mógł po drodze wpaść na kilka drzew lub wpaść do małego rowu, ale zawsze wstawał i szedł dalej…” – dzieli się piosenkarka.

„Zaczęłam tworzyć muzykę… W głowie miałam pomysł na proste partie, które oddawały ból, jaki wtedy czułam” – mówi Amy Ray o utworze napisanym w trudnym momencie jej życia. „To piosenka country o uczeniu się… jak kochać. To piosenka o tym, jak można otrzymywać miłość w najczystszy sposób… Jak uczyć się nie być wybrednym w życiu, ale trzymać się kursu życia z wdzięcznością i ciekawością” – dzieli się Amy.

Obecnie Amy Ray mieszka na wsi w Georgii z pięcioma psami, które uratowała. Cztery z nich pojawiają się w teledysku do nowego utworu „Muscadine”, który jest nakręcony w pięknych czarno-białych odcieniach. Wideo, wyreżyserowane przez Luke’a Pilgrima i Brada Kennedy’ego, pokazuje Amy Ray i jej czworonożnych przyjaciół na spacerze w lesie w Georgii.

O psie ze schroniska, który uratował jej serce…

„Sawyer był psem, który kochał bezwarunkowo. Miał ciężki początek życia. Kiedy trafił pod mój dach, był chudy i chory. Widać było, że był psem maltretowanym i zaniedbanym. Z czasem się do mnie przyzwyczaił. Sawyer był bardzo lojalny. Nauczył moje serce lojalności. Z czasem stał się głuchy, niewidomy, ale z ufnością podążał za mną wszędzie” – mówi Amy. „Ja się uczę od moich psów brać życie takim, jakie jest… Akceptowania spraw. Czerpię od nich pocieszenie. Uczą mnie przyjaźni” – podkreśla.

Źródło: thebark.com, youtube.com – Amy Ray

Jeśli podobał Ci się artykuł, postaw kawę nam i naszym psom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udostępnij na:

Wybrane produkty

 • HolistaPets Omega3 Fish Oil HolistaPets Olej Omega3 500ml
  99,00  94,00 

  Najniższa cena z ost 30 dni 74,00 .


  Zobacz
 • Game Dog Omega Forte Game Dog Omega Forte 120 kapsułek
  59,00  56,00 

  Najniższa cena z ost 30 dni 56,00 .


  Zobacz
 • AniFlexi MARINE V2 Game Dog AniFlexi MARINE V2
  89,00  84,00 

  Najniższa cena z ost 30 dni 84,00 .


  Zobacz
 • Trenerki z jagnięciną Trenerki z jagnięciną Sport Up! 300g
  11,99 

  Zobacz
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź także
Poczytaj mi mamo, czyli edukacja przyszłego kynologa
01/12/2023
Zofia Mrzewińska
newsletter
Proszę czekać